.
.

Παντιέρα, ιστότοπος αντικαπιταλιστικής ενημέρωσης

.


#block_TEE, τα ψηφοδέλτια της αριστερής κίνησης μηχανικών


blocktee1

To #block_ΤΕΕ Αριστερή Κίνηση Εργαζομένων & Ανέργων Μηχανικών, είναι μια νέα συλλογικότητα που συγκροτήθηκε στις 8 Οκτώβρη, με πρωτοβουλία μελών της Αριστερής Ενωτικής Πρωτοβουλίας-Εργαζόμενοι Μηχανικοί, μηχανικών προερχόμενων από την Συσπείρωση Αριστερών Μηχανικών και ανένταχτων αγωνιστών.

Δημοσιεύουμε το ψηφοδέλτιο της νέας κίνησης για την αντιπροσωπεία του ΤΕΕ

Για την ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ

ΑΤΤΙΚΗ

1 ΑΔΡΑΚΤΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΜ
2 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) ΧΜ
3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΠΜ
4 ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΜ
5 ΒΑΖΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΤΜ
6 ΒΑΣΙΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΜ
7 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΤΜ
8 ΒΑΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΜ
9 ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΜ
10 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΜ
11 ΓΚΟΥΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΜ
12 ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΜ
13 ΔΑΛΑΪΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΜ
14 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΗΛ
15 ΔΕΛΗΚΑΡΗ ΒΕΝΕΤΙΑ ΑΜ
16 ΔΗΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΜ
17 ΔΗΜΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΜ
18 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜ
19 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΜ
20 ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΜ
21 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΤΜ
22 ΙΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΜλΜ
23 ΚΑΛΑΜΑ ΒΑΣΙΛΚΗ ΑΜ
24 ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΜ
25 ΚΑΝΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΗΜ
26 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΜ
27 ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΜ
28 ΚΑΥΚΑΛΑΣ ΙΩΣΗΦ (ΣΗΦΗΣ) ΑΤΜ
29 ΚΙΤΣΑΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΜΗ) ΑΜ
30 ΚΛΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜλΜ
31 ΚΟΙΛΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΣΥΛΒΙΑ) ΠΜ
32 ΚΟΝΤΟΜΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΜ
33 ΚΟΝΤΟΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΜ
34 ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜλΜ
35 ΚΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΗΜ
36 ΚΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΜ
37 ΚΡΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΜ
38 ΚΩΣΤΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΜ
39 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜλΜ
40 ΛΟΥΒΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΜ
41 ΛΟΥΒΡΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΑΝΝΑ ΜΜ
42 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΠΜ
43 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΜ
44 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΜ
45 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ) ΑΜ
46 ΜΑΥΡΟΔΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΤΜ
47 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜλΜ
48 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΜ
49 ΜΠΛΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜλΜ
50 ΝΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΗΜ
51 ΞΗΡΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΜ
52 ΠΑΓΩΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΧΜ
53 ΠΑΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΜ
54 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΑΜ
55 ΠΑΠΑΣΠΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) ΜλΜ
56 ΠΑΠΑΣΠΥΡΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ ΜΜ
57 ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜ
58 ΠΑΡΙΑΝΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ ΜΗΧ ΠΕΡ
59 ΠΕΡΠΙΝΙΑ ΣΟΦΙΑ ΑΜ
60 ΠΛΕΥΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΜ
61 ΡΟΜΠΟΣ ΝΙΚΟΣ ΗΜ
62 ΣΚΟΥΦΟΓΛΟΥ ΜΑΝΟΣ ΑΜ
63 ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΦΩΤΗΣ ΗΜ
64 ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΜ
65 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΜ
66 ΤΡΙΧΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΜ
67 ΤΣΑΔΑΡΗ ΣΟΦΙΑ ΑΜ
68 ΤΣΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΜ
69 ΤΣΙΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΜ
70 ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΜ
71 ΦΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜλΜ
72 ΧΑΓΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΜ
73 ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΜ
74 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜλΜ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

1 ΑΝΤΑΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΜ
2 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΙΣΜΗΝΗ ΑΤΜ
3 ΚΟΥΒΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΜ
4 ΛΙΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΜ
5 ΜΠΑΘΡΕΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΜ
6 ΠΑΠΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΠΜ
7 ΡΑΠΤΗΣ ΜΠΙΜΠΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΜ
8 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΜ
9 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΜλΜ
10 ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΜ
11 ΤΡΑΝΤΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΜ
12 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ AM
13 ΧΡΙΣΤΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΜ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗλΜ
2 ΔΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΜ
3 ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜλΜ
4 ΜΕΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΑΜ
5 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΜΜ
6 ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΜ
7 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΜ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

1 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΜ
2 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΜ
3 ΚΑΤΣΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΜ
4 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΜ
5 ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΧΜ
6 ΤΣΑΟΥΣΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΜ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ – ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

1 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ ΖΩΗ ΑΜ
2 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΜ
3 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΜ
4 ΦΩΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΜ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

1 ΠΟΥΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΜ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

1 ΖΟΥΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΜ
2 ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΜ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΗΠΕΙΡΟΥ

1 ΒΑΓΕΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΜ
2 ΒΛΑΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΜ
3 ΒΛΑΧΟΥ ΘΕΚΛΗ ΠΜ
4 ΞΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΗΜ
5 ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΜ
6 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΗΜ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

1 ΚΟΖΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΜ
2 ΣΟΦΟΥΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΜ
3 ΦΟΥΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΤΜ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

1 ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΜ
2 ΛΙΑΡΑΚΟΣ ΕΥΓΓΕΛΟΣ ΜλΜ
3 ΜΑΝΩΛΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΠΔ
4 ΠΙΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΜ
5 ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΜ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΜ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

1 ΔΡΟΣΟΥ ΞΕΝΗ ΧΜ
2 ΤΣΙΟΥΜΠΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΜ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

1 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΤΜ
2 ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΜ
3 ΜΟΙΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΜ
4 ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ ΗΛΙΑΣ ΗΜ
5 ΤΑΡΑΒΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΜ
6 ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΤΜ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

1 ΓΚΟΥΛΙΟΥΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΤΜ
2 ΔΙΑΚΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜλΜ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΜΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ

ΚΑΛΑΘΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΜ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

#block_ΤΕΕ Αριστερή Κίνηση Εργαζομένων & Ανέργων Μηχανικών

1    ΒΛΑΧΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
2    ΔΕΛΛΗ ΧΑΡΗΣ
3    ΔΟΥΚΙΑΝΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4    ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
5    ΠΡΑΓΚΑΣΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6    ΣΚΑΡΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
7    ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
8    ΦΛΕΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

#block_ΤΕΕ Αριστερή Κίνηση Εργαζομένων & Ανέργων Μηχανικών

1    ΠΑΝΤΟΣ ΜΗΝΑΣ
2    ΣΟΥΝΑΠΟΓΛΟΥ ΘΩΜΑΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ 

ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ (ΑΚΕΑ)                   
1    ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ-ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
2    ΒΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ
3    ΒΛΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
4    ΒΟΥΡΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5    ΚΑΠΙΤΣΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6    ΠΑΠΑΓΚΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7    ΣΠΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
8    ΧΑΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ)

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ Εργαζόμενοι και Άνεργοι Χημικοί Μηχανικοί
1.    ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
2.    ΔΑΡΔΑΒΙΛΑ ΜΑΡΙΑ ΜΥΡΤΩ
3.    ΔΑΛΑΪΝΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
4.    ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
5.    ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
6.    ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
7.    ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΟΛΟΓΩΝ ΜΕΤΑΛΟΥΡΓΩΝ

ΑΧΜΜΕΤ – ΑΡΙΣΤΕΡΟΣ-ΧΩΡΟΣ-ΜΕΤΑΛΛΕΙΟΛΟΓΩΝ-ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ
1.    ΒΑΪΔΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
2.    ΒΡΑΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
3.    ΔΕΛΗΒΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4.    ΔΗΜΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
5.    ΕΦΡΕΜΙΔΗ ΝΑΝΑ
6.    ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
7.    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ
8.    ΨΥΧΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

1.    ΚΑΤΣΙΒΕΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
2.    ΚΟΝΤΟΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3.    ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4.    ΝΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ
5.    ΝΟΜΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
6.    ΝΤΟΥΝΤΟΥΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7.    ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
8.    ΤΣΙΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

1.    ΚΑΣΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2.    ΛΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3.    ΜΑΝΟΥΣΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4.    ΡΗΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5.    ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
6.    ΤΟΥΛΙΑΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
7.    ΤΣΕΚΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8.    ΦΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ
1.    Βλάχος Δημήτρης
2.    Κεχαγιόγλου Νίκος
3.    Κόκκας Κωστής
4.    Κρίθαρη Μαρούλα
5.    Μπακοπάνος Λευτέρης
6.    Παπαθανασόπουλος Πέτρος
7.    Σύψας Σπύρος



Κριτικές - Συζήτηση

Βαθμολογία Αναγνωστών: 100.00% ( 4
Συμμετοχές )



Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.